درباره ما

درباره ما

وبسایت فن سخن با تکیه بر تجربه و توان تیم خستگی ناپذیر خود ، فعالیت خویش را از سال 1395 آغاز کرده است. این مجموعه رویکردهای جدیدی را برای تولید هرچه بهتر و بیشتر محتوی بروز و مناسب در خصوص سخنرانی ، فن بیان و هنر سخنوری در پیش گرفته است. امیدواريم در این راه طولانی و سخت موفق بوده و در این میان رهنمودهای شما را صمیمانه ارج می نهیم.

ماموریت ما

امروزه فن بیان و مهارتهای ارتباطی به عنوان یکی از ابزارهای پرکاربرد در کسب و کار و روابط تجاری روزمره نقشی دوچندان یافته است. برای برقراری یک ارتباط آگاهانه و اثربخش در فعالیتهای شغلی و حرفه ای، تسلط به فن بیان، هنر ارائه و همچنین آشنایی با اصول برقراری ارتباط موثر ضروری به نظر می رسد. وبسایت فن سخن فعال در زمینه آموزش فن بیان و مهارتهای ارتباطی بوده و با طراحی دوره های تخصصی و کاربردی مبتنی بر دانش روز و محتوی کاملا بروز سعی نموده است گامی در جهت رشد مهارتهای ارتباطی در جامعه بردارد.

اعضای تیم فن سخن

تیم ما را بهتر بشناسید.
زهرا ممشلو
مدیر عامل موسسه خودباوران ساعیزهرا ممشلو
من زهرا ممشلو کارشناس ارشد MBA ، مدرس دانشگاه و مدیرعامل موسسه خودباوران ساعی هستم. مربی و مشاور فن بيان ،سخنراني و مهارتهای ارتباطی بوده و در اين زمينه مطالعات و تجربياتي دارم، که دوست دارم آنها را با شما به اشتراک بگذارم
سید محمد حسینی
مدیر فنیسید محمد حسینی
سيد محمد حسيني هستم مهندس عمران، برنامه نويس و مدير فنی وبسايت فن سخن. مسئوليت طراحي و نگهداري وبسايت فن سخن و تهیه و به روز رسانی محتوا به عهده من است.
مهدی ممشلو
مدیر اجراییمهدی ممشلو
مهدي ممشلو هستم کارشناس ارشد عمران. علاقه مند به تولید محتوای چند رسانه ای هستم و در مجموعه فن سخن شبکه های اجتماعی و مطالب سایت رو بروز رسانی و می کنم. هماهنگی برگذاری دوره ها و مدیریت اونها هم با منه.

تا کنون بیش از 1132 نفر را آموزش داده ایم

شما هم به جمع ما بپیوندید

درباره ما

وبسایت فن سخن با تکیه بر تجربه و توان خستگی ناپذیر تیم خود ، فعالیت خویش را از سال 1395 آغاز کرده است. این مجموعه رویکردهای جدیدی را برای تولید هرچه بهتر و بیشتر محتوی بروز و مناسب در خصوص سخنرانی ، فن بیان و هنر سخنوری در پیش گرفته است. امیدواريم در این راه طولانی و سخت موفق بوده و در این میان رهنمودهای شما را صمیمانه ارج می نهیم.

گرگان - خیابان ولی عصر - عدالت 22 - نبش خرداد 5
ایمیل : fanesokhan@gmail.com
شماره های تماس : 09359099885 و 32333070-017

شبکه های اجتماعی

نماد

کليه حقوق اين سايت متعلق به موسسه توسعه مهارت خودباوران ساعی می باشد.

آی بلاگ

شبکه های اجتماعی