ماموریت ما

امروزه فن بیان و مهارتهای ارتباطی به عنوان یکی از ابزارهای پرکاربرد در کسب و کار و روابط تجاری روزمره نقشی دوچندان یافته است. برای برقراری یک ارتباط آگاهانه و اثربخش در فعالیتهای شغلی و حرفه ای، تسلط به فن بیان، هنر ارائه و همچنین آشنایی با اصول برقراری ارتباط موثر ضروری به نظر می رسد. وبسایت فن سخن فعال در زمینه آموزش فن بیان و مهارتهای ارتباطی بوده و با طراحی دوره های تخصصی و کاربردی مبتنی بر دانش روز و محتوی کاملا بروز سعی نموده است گامی در جهت رشد مهارتهای ارتباطی در جامعه بردارد.

درباره ما

وبسایت فن سخن با تکیه بر تجربه و توان تیم خستگی ناپذیر خود ، فعالیت خویش را از سال 1395 آغاز کرده است. این مجموعه رویکردهای جدیدی را برای تولید هرچه بهتر و بیشتر محتوی بروز و مناسب در خصوص سخنرانی ، فن بیان و هنر سخنوری در پیش گرفته است. امیدواريم در این راه طولانی و سخت موفق بوده و در این میان رهنمودهای شما را صمیمانه ارج می نهیم.

دستاوردها

اطلاعات آماری در مورد دستاوردهای موسسه خودباوران ساعی
تعداد دوره ها
0
تعداد مقالات سایت
0
تعداد دور های اجرا شده
0
تعداد شرکت کنندگان
0

اعضای تیم فن سخن

تیم ما را بهتر بشناسید.
زهرا ممشلو
مدیر عامل موسسه خودباوران ساعیزهرا ممشلو
من زهرا ممشلو کارشناس ارشد MBA ، مدرس دانشگاه و مدیرعامل موسسه خودباوران ساعی هستم. مربی و مشاور فن بيان ،سخنراني و مهارتهای ارتباطی بوده و در اين زمينه مطالعات و تجربياتي دارم، که دوست دارم آنها را با شما به اشتراک بگذارم
سید محمد حسینی
مدیر فنیسید محمد حسینی
سيد محمد حسيني هستم مهندس عمران، برنامه نويس و مدير فنی وبسايت فن سخن. مسئوليت طراحي و نگهداري وبسايت فن سخن و تهیه و به روز رسانی محتوا به عهده من است.
مهدی ممشلو
مدیر اجراییمهدی ممشلو
مهدي ممشلو هستم کارشناس ارشد عمران. علاقه مند به تولید محتوای چند رسانه ای هستم و در مجموعه فن سخن شبکه های اجتماعی و مطالب سایت رو بروز رسانی و می کنم. هماهنگی برگزاری دوره ها و مدیریت اونها هم با منه.

درباره ما

وبسایت فن سخن با تکیه بر تجربه و توان خستگی ناپذیر تیم خود ، فعالیت خویش را از سال 1395 آغاز کرده است. این مجموعه رویکردهای جدیدی را برای تولید هرچه بهتر و بیشتر محتوی بروز و مناسب در خصوص سخنرانی، فن بیان، مهارتهای ارتباطی در پیش گرفته است. امیدواريم در این مسیر همراه ما باشید. رهنمودهای شما را صمیمانه ارج می نهیم.

گرگان - خیابان ولی عصر - عدالت 85 - مجتمع اداری تندیس - واحد 15 - موسسه فرهنگی توسعه مهارت خودباوران ساعی
ایمیل : fanesokhan@gmail.com
شماره های تماس : 09359099885

شبکه های اجتماعی

کليه حقوق اين سايت متعلق به مجموعه فن سخن می باشد.

فن سخن