کتاب

کتاب "یک، دو، سه ...آزمایش میشه" آموزش فن بیان و سخنرانی

290,000ریال
کد محصول : product_11
فروشنده : فن سخن

تعداد

شروع هرکاری سخت است و همیشه اولین قدم‌ها سخت‌ترین قدم است. دقایق آغازین سخنرانی حیاتی‌ترین لحظات آن است زیرا مخاطب در کمتر از یک دقیقه تصمیم می‌گیرد که به شما گوش کند یا خیر!  شما به عنوان سخنران فرصت کمی دارید که مخاطب را با خود همراه سازید بنابراین با گفتن جملاتی کلیشه‌ای مانند" یک ،دو، سه ...آزمایش میشه" و بعد هم احتمالاً فوت کردن در میکروفن، حساس‌ترین لحظات سخنرانی خود را از بین نبرید.

شما با فراگیری مهارت‌های شروع سخنرانی و کسب آمادگی لازم برای آن، قادر خواهید بود این دقایق طلایی را از آن خود ساخته و بدرخشید.

 

آنچه در كتاب "یک، دو، سه ...آزمایش میشه" خواهيد يافت

tick green 16 16 فصل اول این کتاب با یک داستان ناب شروع می‌شود سفری عجیب و شگفت انگیز به دنیای واژگان و فتح حروف و کلمات. از معجزه کلمات خواهیم آموخت و اینکه چگونه می‌شود به مدد کلمات به اهداف خود دست یابیم. در این فصل مطمئن خواهید شد که از حرف زدن نان  و آب حاصل می‌شود آن هم چه آب و نانی!!! 

tick green 16 16 فصل دوم در مورد داشتن هدف در سخنرانی بیشتر خواهیم آموخت و همچنین سه نوع هدف از سخنرانی را توضیح خواهیم داد. داشتن هدف در سخنرانی مانند حرکت بین خطوط جاده در هنگام رانندگی است و باعث می شود به حاشیه نروید.

tick green 16 16 فصل سوم راجع به انتخاب موضوع است. یکی از چالش برانگیزترین مباحثی که شما باید به آن فکر کرده و در انتخاب آن دقت نمایید.

tick green 16 16 در فصل چهارم شما خواهید آموخت که داشتن برنامه از ضروریات یک سخنرانی قابل قبول و مخاطب پسند است. خب دیگر وقت آن رسیده که آماده شوید!  فکرکردن در خصوص آماده‌سازی سخنرانی مانند طراحی فونداسیون یک خانه است. اگر پی یک ساختمان را به درستی بنا نکنید ساختمان فرو خواهد ریخت. پس از این واقعیت غافل نشوید که: آماده سازی مناسب از عمکرد ضعیف شما در هنگام سخنرانی جلوگیری می‌کند. در ضمن اگر قبل از اینکه خوب فکر کنید و برنامه‌ریزی مناسبی داشته باشید، متن سخنرانی خود را نوشته‌اید، لطفاً همه نوشته‌های خود را پاره کنید! قول می دهم پشیمان نشوید زیرا در این فصل خواهید آموخت که برای داشتن یک سخنرانی عالی باید برنامه عالی داشت.

tick green 16 16 برای اینکه از خواندن این کتاب خسته نشوید کمی هیجان لازم است به همین دلیل در فصل پنجم شما با غول سخنرانی روبرو می‌شوید و با روشهای پیشرفته‌ای برای مقابله با غول های قرن بیست و یکم آشنا خواهید شد. فصل ششم نکته هایی را در مورد یخ شکنی بیان می‌کند و اینکه چطور بتوانید جو سنگین حاکم بر فضای سخنرانی تان را تعدیل کرده و مخاطبان را با خود همراه سازید. شما تا به اینجا شش فصل را پشت سر گذاشته اید تا شروع کنید!

tick green 16 16 در فصل هفتم با مهارت‌های شروع سخنرانی آشنا خواهید شد. نگران نباشید برای شروع دیر نیست زیرا شما در فصول قبل به اندازه کافی آمادگی کسب کرده‌اید پس با قدرت شروع کنید.

tick green 16 16 از آنجاییکه از دغدغه های شما اطلاع داشتم در فصل هشتم تا حدود زیادی به آنها اشاره کرده و راه‌حل های عملی را بیان نموده‌ام، بحران هایی که در برخی مواقع روبرو شدن با آنها اجتناب ناپذیر است. البته امیدوارم اتفاقاتی از قبیل زمین خوردن و یا پاره شدن لباس برایتان پیش نیاید.

tick green 16 16 اگر از روبرو شدن با سوالات مخاطبان وحشت دارید و یا نگران این هستید که نتوانید به آنها پاسخ مناسب دهید، فصل نهم را از دست ندهید. با مدیریت درست قسمت پرسش و پاسخ، هیچ سوالی را بدون پاسخ نخواهید گذاشت!

زهرا ممشلو فن سخن
tick green 16 16 کم کم به پایان نزدیک می‌شویم. مطمئناً اگر مواردی که تا به اینجا عنوان شد را رعایت کرده باشید، نگران پایان سخنرانی خود نخواهید بود. با به کار بستن تکنیک‌هایی که در فصل دهم آمده خواهید توانست پایانی به یادماندنی را برای سخنرانی خود رقم بزنید.

tick green 16 16 صبر کنید!!! هنوز کارتان به پایان نرسیده زیرا شما به عنوان سخنران باید نسبت به واکنشهای مخاطبان هوشیار باشید و پیام خود را در راستای آن هماهنگ کنید. در فصل یازدهم حقایقی را در خصوص بازخورد بازگو کرده و چگونگی دریافت آن را توضیح داده ایم زیرا توجه به آنها می تواند راه حل بسیاری از چالشهای شما هنگام سخنرانی باشد.

در صورت داشتن هرگونه سوال، پيشنهاد و يا انتقاد در خصوص اين كتاب به قسمت تماس با ما مراجعه بفرماييد

هزينه پستي به مبلغ ده هزارتومان به قيمت کل اضافه شده است.

دیدگاه (0)

کسب رتبه 0 ستاره ، از 5 ستاره ، از مجموع 0 نظر ثبت شده
هنوز هیچ دیدگاهی ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه

  1. ارسال دیدگاه به عنوان مهمان ثبت نام یا ورورد به ناحیه کاربری.
امتیاز به این پست:
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک موقعیت شما
لطفا کد امنیتی زیر را وارد کنید

درباره ما

وبسایت فن سخن با تکیه بر تجربه و توان خستگی ناپذیر تیم خود ، فعالیت خویش را از سال 1395 آغاز کرده است. این مجموعه رویکردهای جدیدی را برای تولید هرچه بهتر و بیشتر محتوی بروز و مناسب در خصوص سخنرانی، فن بیان، مهارتهای ارتباطی در پیش گرفته است. امیدواريم در این مسیر همراه ما باشید. رهنمودهای شما را صمیمانه ارج می نهیم.

گرگان - خیابان ولی عصر - عدالت 85 - مجتمع اداری تندیس - واحد 15 - موسسه فرهنگی توسعه مهارت خودباوران ساعی
ایمیل : fanesokhan@gmail.com
شماره های تماس : 09359099885

شبکه های اجتماعی

کليه حقوق اين سايت متعلق به مجموعه فن سخن می باشد.

فن سخن