قوانین سایت

قوانین سایت

وبسایت فن سخن با تکیه بر تجربه و توان خستگی ناپذیر مدیران خود ، فعالیت خویش را آغاز کرده است. این مجموعه رویکردهای جدیدی را برای تولید هرچه بهتر و بیشتر محتوی بروز و مناسب در خصوص سخنرانی ، فن بیان، ارائه مطلب، پرزنتیشن و هنر سخنوری در پیش گرفته است.

امیدواريم در این راه طولانی و سخت موفق بوده و در این میان رهنمودهای شما را صمیمانه ارج می نهیم. در ادامه لازم می دانیم قوانین و مقررات استفاده از این وبسایت را به اطلاع شما برسانیم.

توافقنامه كاربر:

برای استفاده از خدمات و امكانات وب سایت www.fanesokhan.com لازم است كه مفاد این توافقنامه و قوانین را كه در ذیل آمده است بطور كامل مطالعه نموده و موافقت خود را با تمامی قسمتها و بخشها آن، با تیك نمودن من موافقم در بخش عضویت سایت اعلام فرمایید.تیك نمودن من موافقم در بخش عضویت سایت و به این معناست كه كاربر ضمن مطالعه كامل مفاد این توافقنامه فرصت لازم برای انجام بررسی های قانونی و حقوقی در مورد آن را داشته است لذا هرگونه استفاده از خدمات و امكانات این سایت بمنزله پذیرش این توافقنامه و قوانین است.

تمامي فعالیت های وبسایت فن سخن تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.

عضویت در سایت و نام كاربری:

الف)جهت خرید محصولات و یا دانلود كتابها و آموزشهای رایگان سایت، شما باید در سایت عضو شده و نام كاربری و كلمه عبور دریافت كنید.مسئولیت حفاظت از كلمه عبور سایت به عهده خود کاربران می باشد و فن سخن مسئولیتی درمورد سوء استفاده از نام کاربری و رمز عبور کاربران ندارد. لذا در حفظ و نگهداری كلمه عبور خود نهایت تلاش را نموده و آن را در اختیار دیگران قرار ندهید.بدیهی است با انتخاب نام كاربری و رمز عبور شخص شما مسئول كلیه عواقب استفاده از آن، اعم مالی و غیر مالی خواهید بود.
ب)کاربرانی كه تمایل به عضویت در فن سخن دارند موظفند اطلاعات کاربری مانند اطلاعات تماس، نام و نام خانوادگی، نام شركت، آدرس و سایر اطلاعات درخواستی را بصورت صحیح و بدون ابهام ارائه کرده و در صورت تغییر این اطلاعات نسبت به بروز رسانی پروفیل خود در سایت در اسرع وقت اقدام نمایند.درج هرگونه اطلاعات نادرست، خلاف قوانین سایت بوده و مدیریت سایت حق تعلیق كلیه فعالیتهای متخلفین را برای خود محفوظ نگه می دارد.
ج)كاربران عضو حق واگذاری، اشتراك و نقل وانتقال بخش یا همه حسابهای كاربری خود را به شكلی، به سایر اشخاص حقیقی یا حقوقی ندارند.

مقالات، مطالب و محصولات فن سخن:

در صورت تمایل می توانید برای انتشار مقالات و مطالب خود از وبسایت فن سخن استفاده نمایید. اما مطالب ارسالی توسط شما باید دارای شرایط زیر باشد
الف)پیش از ارسال مطالب، مطمئن شوید كه مطلب فوق در پیشتر در سایت مطرح نشده باشدو همچنین مطلب ارسالی باید کیفیت لازم برای قرار گیری در سایت را داشته باشد.مطلب ارسالی پس از تایید مدیران، به نام شما در سایت قرار خواهد گرفت.
ب)بدیهی است چهارچوب قوانین این سایت، مقررات و قوانین جمهوری اسلامی ایران است لذا شما می توانید هرگونه مطلب و مقاله مرتبط با سخنرانی، فن بیان، زبان بدن، پرزنتیشن و ارائه مطلب، ارتباط موثر و … را به شرط آنكه مغایر با این قوانین و علی الخصوص قوانین مالكیت معنوی نباشد، در این سایت به اشتراك بگذارید.
ج)چكیده مطالب و مقالات ارسالی باید به فرمت Ms word باشند اما متن مطلب و یا مقاله می تواند به فرمت Pdf نیز باشد.ضمنا لازم به ذكر است كه تصاویر استفاده شده در مقاله باید از كیفیت مناسبی برخوردار باشند.
د)درصورتی كه نسبت به انتشار مطلبی در سایت اعتراض دارید می توانید از منوی راهنما، بخش تماس با ما…، به ما اطلاع دهید.فن سخن در پذیرفتن و یا رد مطالب ارسالی و همچنین حذف مطالب منتشر شده در سایت مختار است.
ه)در صورت موافقت با شرائط ذكر شده فوق مطالب و یا مقالات خود را به آدرس پست الكترونیكی Info@Fanesokhan.com ارسال فرمایید.ضمنا حتما نام و نام خانوادگی، عنوان مقاله و شماره تلفن خود، بهمراه توضیحات کامل در مورد مطلب یا مقاله را برای ما ارسال کنید.

نظرات کاربران:

فن سخن شرایطی را فراهم نموده است كه كاربران سایت می توانند در مورد مقالات و مطالب ارسالی نظرات و انتقادات خود را ابراز نمایند. به منظور حفظ شئونات و رعایت حریم اشخاص و شركتها، این نظرات پیش از انتشار مورد بررسی و كنترل قرار می گیرند و نظراتی كه شامل توهین، افتراء و مطالب كذب باشند و یا رعایت شئونات و حریم اشخاص و شركتها را نكرده باشند در سایت منتشر نخواهند شد. در هر صورت مسئولیت کامل نظرات و نقدهای ثبت شده توسط کاربران بر عهده خود ایشان است و این سایت هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای نظرات ثبت شده نمی پذیرد.

کپی برداری:

هرگونه کپی برداری از اطلاعات مندج در این سایت به منظور استفاده تبلیغاتی ممنوع است.استفاده از مطالب، مقالات و اطلاعات مندرج در سایت با ذكر منبع بلامانع است. هرگونه فروش محصولات ارائه شده در این سایت اعم از رایگان و غیر رایگان در سایر وب سایت ها و رسانه ها اکیدا ممنوع بوده و فن سخن حق تعقیب قانونی مرتکبین این عمل بعنوان مصادیق جرائم رایانه ای را برای خود محفوظ نگه میدارد.